Prečo tréning trvá len 20 minút?

Elektrická stimulácia svalov je oveľa účinnejšia ako tradičné cvičenie. Vďaka lepšiemu rozloženiu a väčšej hĺbke zaťaženie svalov dosahuje výsledky za oveľa kratší čas

 Je elektrická stimulácia svalov bezpečná?

XBODY tréning využíva prúd nízkeho napätia - rovnaký, ktorý sa používa pri rehabilitáciách. Cvičenie je založené len na vyššej efektivite inak úplne prirodzených svalových kontrakcií.

 Ako sa k elektrickej stimulácii svalov stavajú odborníci?

Efektivitu cvičenia EMS preukázal rad vedeckých štúdií na prestížnych školách (Bayreuth 2002-2003, Erlangen-Nürnberg 2009, Sportschüle Köln 2008) a športových klinikách (Bad Oeynhausen 2010).

 V čom mi XBODY môže pomôcť?

Vysoké efektivity dosahuje XBODY u celkového posilňovania, ale aj pri zameraní na jednotlivé (i problematické) partie. Na rozdiel od klasického tréningu navyše nezaťažuje kĺby, šľachy a väzy.

 Po koľkých tréningoch sú vidieť výsledky?

Prvé výsledky bývajú vidieť po 6 týždňoch. U žien dochádza k zníženiu objemu v problematických partiách (boky, stehná, pas), u mužov k zníženiu obvodu pásu a nárastu svalovej hmoty.

 Môžem trénovať s XBODY po operácii či zranení?

XBODY dokáže dokonca urýchliť rekonštrukciu svalov po operácii. Navyše nezaťažuje kĺby, šľachy ani väzy. Odporúčame ale vopred konzultovať cvičenie s vaším lekárom.

Web by Miroslav Minár. Template by L.THEME

Tento web používa súbory cookies.Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.